RSS
2010. szeptember 04., szombat, Rozália napja van. Holnap Viktor és Lőrinc napja lesz
   
Betűméret
Dr. Lakatos Ákos urológus szakorvos
Elérhetőségeink

Információ:
1989-ben végeztem a Szegedi Orvostudományi Egyetemen. Azóta a szentesi kórház urológiai osztályán dolgozom urológus szakorvosként.

Hosszabb ideig voltam tanulmányúton Franciaországban, ahol új műtéti technikákat ismertem meg. Jelenleg is igyekszem részt venni a jelentősebb külföldi és magyar tudományos eseményeken. Szerencsére angolul, franciául és olaszul beszélek így tarthatom a kapcsolatot a külföldi kollégáimmal is. Leginkább a prosztata jó és rosszindulatú megbetegedéseivel, vizeletcsepegéssel és a szexuális élet zavaraival - mint korai magömlés és merevedési zavarok - foglalkozom.

Gyakran veszek részt gyógyszer-vizsgálatokban és igyekszem lépést tartani az urológia fejlődésével, mind a gyógyszeres, mind a műtéti kezelés nagyon érdekel.















Kérdőív CSAK NŐKNEK!

Sürgősségi / esemény utáni fogamzásgátlásra vonatkozó anonim kérdőív CSAK NŐKNEK.

Köszönjük a részvételt,
TOVÁBB A TESZT KITÖLTÉSÉHEZ »

Szexdoktor Hírlevél

Szexdoktor Hírlevél



Szexdoktor.hu

Filozófiánk: A szexualitás életünk meghatározó része. Ha jó, ha rossz, ha nincs. A jobb, egészségesebb és biztonságosabb szexre vágyóknak szól portálunk: szexdoktor.hu

Belépés